Krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.

Pirties įrengimas

Pirties įrengimo darbai, malkinių ir elektrinių krosnelių montavimas, dūmtraukių pajungimas, durų sta-tymas, dailylenčių kalimas, gultų montavimas, elektros instaliacija, ventiliacija, kiti darbai. Dirbame visoje Lietuvoje.

Paslaugos

Pirties įrengimas


Virš 13-kos metų patirtis pirčių įrangos srityje, iš daugelio gamintojų, padėjo atrinkti ir suformuoti aukštos kokybės asortimentą, atitinkantį Lietuviškos pirties tradicijas. Mūsų parduotuvėje rasite  įvairių tipų pirtims skirtas malkines ir elektrines krosneles, pirties duris, dailylentes, medieną gultams ir kitas pirties įrengimo medžiagas bei aksesuarus.

Konsultuojame, projektuojame bei įrengiame garines pirtis, saunas.  

Daugelį metų dirbdami pirčių įrengimo srityje sukaupėme daug  žinių, todėl šiandien galime pasidalinti savo patirtimi, pasiūlyti Jums individualius sprendimus ir įrengti medines (saunas, tradicines, garines), įvairių dydžių, pagal poreikius, galimybes ir norus atitinkančias pirtis. Naudojame kokybiškas, išbandytas medžiagas, tvirtinimo detales.  

Tam, kad paruošti Jums pasiūlymą, mums reikia žinoti Jūsų pirties patalpos matmenis. Išmatuokite patalpų aukštį, plotį, ilgį, pažymėkite durų angos vietą, išmatavimus, jei yra langas pamatuokite aukštį nuo grindų ir matmenis.  Pasižymėkite, kur yra privesta elektra, ventiliacija, vandentiekis. Taip pat  jei yra kaminas, pažymėkite jo vietą, angų matmenis.   

Pasiruoše pirties planelį atvykite pas mus arba atsiuskitre mums el.p. info@pirtims.lt ir mes galesime tinkamai parinkti pirties krosnelę, reikiamo dydžio duris,  pasiūlyti gultų, apšvietimo, ventiliacijos įrengimo sprendimus. Parodysime ir paaiškinsime įrangos skirtumus. Parengsime reikiamų medžiagų specifikaciją ar pilną pirties įrengimo pasiūlymą. 

Dirbame visoje Lietuvoje. Klaipėda, Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Utena…   

Taip pat pasirūpiname, visais medžiagų atvežimo – pristatymo klausimais, medžiagas atsivežame savo transportu, todėl Jums transportavimas nekelia rūpesčių.

Pirties įrengimas
Pirties įrengimas

Turite klausimų? Susisiekite